Kalendarium Imprez

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO-REKREACYJNYCH

listopad 2019 r.

(stan na 31.10.2019 r.)

 

2-3.11.2019 r. (sobota-niedziela)

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

sobota: od godz. 9.00 do godz. 17.00

niedziela: od godz. 9.00 do godz. 17.00

 

3.11.2019 r. (niedziela)

  • Liga Judo Południe – Edycja II

Hala sportowa BKS Stal, ul. Tadeusza Rychlińskiego 19

od godz. 9.00 do godz. 14.00

 

  • Fortuna I Liga: TS Podbeskidzie SA – Sandecja Nowy Sącz

Stadion Miejski, ul. Tadeusza Rychlińskiego 21

godz. 12.40

 

  • Bielska Liga Okręgowa: BTS Rekord II Bielsko-Biała – KS Piast Bieruń

            Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 14.00

 

  • Futsal Ekstraklasa: Rekord SSA Bielsko-Biała – Red Devils Chojnice

Hala sportowa, ul. Startowa 13

godz. 18.00

 

4.11.2019 r. (poniedziałek)

 

  • Amatorska Liga Siatkówki

Hala sportowa, ul. Widok 12,

od godz. 19.00  do godz. 22.00

 

5.11.2019 r. (wtorek)

 

  • KRISPOL 1. Liga Mężczyzn w piłce siatkowej

BBTS SA  Bielsko-Biała – Exact Systems Norwid Częstochowa

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

godz. 18.00

8-10.11.2019 r. (piątek-niedziela)

 

  • Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w tenisie - finały

Korty tenisowe, ul. Ceramiczna 20,

Piątek od godz. 9.00 do godz. 16.00

Otwarcie Mistrzostw godzina 9.30

Sobota od godz. 9.00 do godz. 16.00

Niedziela odgodz. 9.00 do godz. 16.00

godz. 16.00 Oficjalne zakończenie Mistrzostw i wręczenie nagród

 

8-11.11.2019 r. (piątek-poniedziałek)

 

  • XVIII Młodzieżowy Festiwal Brydżowy

Hotel Orle Gniazdo w Szczyrku, ul. Wrzosowa 28 a,
piątek od godz. 18.30

sobota od godz. 9.00 (otwarcie godzina 10.00)

niedziela od godz. 9.00

poniedziałek godz. 10.00 zakończenie i wręczenie nagród

                       

9.11.2019 r. (sobota)

 

  • Bielska Liga Okręgowa: TS Podbeskidzie II SA – LKS Goczałkowice

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

                      godz. 11.00

 

  • III Liga piłki nożnej: BTS Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice

Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,

godz. 14.00

 

  • Bielska Liga Okręgowa:

BKS Stal Bielsko-Biała – MRKS II Czechowice-Dziedzice

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

                      godz. 14.00

 

  • I Liga tenisa stołowego: BISTS Bielsko-Biała – IKS Start Zduńska Wola

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

godz. 16.00

 

9-10.11.2019 r. (sobota-niedziela)

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

sobota: od godz. 9.40 do godz. 15.00

niedziela: od godz. 16.20 do godz. 21.30

 

10.11.2019 r. (niedziela)

 

  • Bielsko-Bialska Amatorska Liga Tenisa Stołowego                                                                

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

godz. 8.30

 

  • Oprowadzenie po cmentarzu żydowskim

ul. Cieszyńska 92

godz. 12:00

 

  • 14 Edycja Turnieju  Mini Piłki Nożnej „Przedszkoliada – Jesień 2019”

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,

godz. 13.30 - weryfikacja drużyn

godz. 14.00 - oficjalne otwarcie turnieju

godz. 14.20 -rozpoczęcie gier

 

11.11.2019 r. (poniedziałek)

 

  • IV Mistrzostwa Bielska-Białej w tenisie stołowym „Rakieta Deska”

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

godz. 9.00

 

  • Młodzieżowe Biegi Niepodległości

Stadion lekkoatletyczny, ul. Jaworzańska 120,

godz. 10.30

 

14.11.2019 r. (czwartek)

 

  • XI Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Prezydenta
              Bielska-Białej

Sala sportowa straży pożarnej, ul. Leszczyńska 43,

godz. 9.00 – otwarcie turnieju

                                   

 

16.11.2019 r. (sobota)

 

  • Fortuna I Liga: TS Podbeskidzie SA – Zagłębie Sosnowiec

Stadion Miejski, ul. Tadeusza Rychlińskiego 21

godz. 12.40

 

  • Piłka Nożna I Liga Kobiet: BTS Rekord – UKS Sparta Daleszyce

Boisko piłkarskie ul. Startowa 13,

godz. 12.00

 

  • Futsal Ekstraklasa: Rekord Bielsko-Biała – Gwiazda Ruda Śląska

hala sportowa, ul. Startowa 13

godz. 18.00

 

16-17.11.2019 r. (sobota-niedziela)

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

sobota: od godz. 10.45 do godz. 19.00

niedziela: od godz. 12.40 do godz. 19.20


 

17.11.2019 r. (niedziela)

 

  • Ekstraliga Futsalu Kobiet: BTS Rekord Bielsko-Biała – Słomniczanka
               Słomniki

Hala sportowa, ul. Startowa 13

godz. 16.00 *

*termin może ulec zmianie

 

  • Oprowadzenie po mieście pt.: "Tajemnice mieszkańców dawnego
               Bielska i Białej”

Miejsce zbiórki: Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej

godz. 12.00

 

18.11.2019 r. (poniedziałek)

 

  • Amatorska Liga Siatkówki

Hala sportowa, ul. Widok 12,

od godz. 19.00  do godz. 22.00

 

 

20.11.2019 r. (środa)

 

  • Liga Siatkówki Kobiet

BKS Stal – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

godz. 18.00

22.11.2019 r. (piątek)

 

  • Fortuna I Liga: TS Podbeskidzie SA – Chojniczanka Chojnice

Stadion Miejski, ul. Tadeusza Rychlińskiego 21

godz. 18.00

 

23.11.2019 r. (sobota)

 

  • III Liga piłki nożnej: BTS Rekord Bielsko-Biała – Bytomski Sport Polonia Bytom

Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,

godz. 13.00

 

  • II Liga Koszykówki: Basket Hills Bielsko-Biała – MUKS 1811 Unia Tarnów

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

godz. 18.00

 

23-24.11.2019 r. (sobota-niedziela)

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

sobota: od godz. 9.00 do godz. 16.40

niedziela: od godz. 16.20 do godz. 21.20

 

 

24.11.2019 r. (niedziela)

 

  • Bielsko-Bialska Amatorska Liga Tenisa Stołowego                                                                

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

godz. 8.30

 

 

25.11.2019 r. (poniedziałek)

 

  • Amatorska Liga Siatkówki

Hala sportowa, ul. Widok 12,

od godz. 20.30  do godz. 22.00

 

30.11.2019 r. (sobota)

 

  • I Liga tenisa stołowego: BISTS Bielsko-Biała – IKS Start Zduńska Wola

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

godz. 16.00

 

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 9.00 do godz. 15.10

 

  • KRISPOL 1. Liga Mężczyzn w piłce siatkowej

BBTS SA  Bielsko-Biała – AZS Częstochowa

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

godz. do ustalenia

* Termin może ulec zmianie

  • Liga Siatkówki Kobiet

BKS Stal – Developres SkyRes Rzeszów

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26

godz. do ustalenia

* Termin może ulec zmianie

 

 

 

 

Zgłoś błąd
Pdf
Drukuj
Powrót
Na skróty
bip - Biuletyn Informacji Publicznej
e-skrzynka podawcza
zapytajprezydenta - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
BUDZET
Budżet obywatelski
 „Płatności online”  - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
RIT - Regionalne Inwestycje Terytorialne Subregionu Południowego
Pogoda i jakość powietrza
pomoc prawna
SPM
Konsultacje społeczne - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
To jest aplikacja Webphone służąca do bezpłatnego dzwonienia do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.